Aktualizace hardwarového USB klíče PROTECH

Kategorie » téma: Stavební fyzika

22.05.2019 10.58 | Pavel Šála | Komentáře: 0 komentářů | Přečteno: 33041x

!!! Upozornění: tento návod platí pouze pro aktualizaci klíčů původně od společnosti Protech. Pro stávající zákazníky spol. K-CAD se nic nemění a platí původní postup. Oba postupy jsou vlastně totožné, jen se používají různé aplikace pro ukládání c2v souborů  a  načtení v2c souborů !!!

Samotná instalace programů Stavební fyziky nestačí - před jejich použitím je ještě nutné aktualizovat Váš hardwarový klíč (zjednodušeně - nahrát do něj Vaše nové licence).

K tomu je třeba aplikace, kterou si stáhnete zde: http://kcad.cz/cz/ke-stazeni/spolecne-soubory/?do=download&id=260

Je také potřeba mít v počítači zastrčený Váš USB HW klíč, v obou krocích. 

- První krok:

Po spuštění stiskněte tlačítko Collect Information na záložce Collect Status Information a zvolte umístění a název souboru s příponou c2v.
Doporučujeme použít název ve tvaru ABCD.c2v, kde ABCD je jméno vaší firmy. Vytvořený soubor pošlete prosím jako přílohu informativního e-mailu dodavateli programu.

collect information
collect information

- Druhý krok:

Obratem (standardně jako přílohu e-mailu) obdržíte soubor s příponou .v2c. Tento soubor obsahuje všechny potřebné údaje pro překódování vašeho USB klíče. Uložte si ho prosím do libovolné složky na vašem počítači. 

Pomocí aktualizačního programu (stejného jako v předchozím kroku), do kterého s pomocí tlačítka "..." na záložce Apply Licence File načtěte obdržený soubor s příponou .v2c. Aktualizaci USB klíče dokončíte stiskem tlačítka Apply Update.

Po aktualizaci klíče HASP již můžete spustit nainstalovaný program a vyzkoušet jeho možnosti.

apply update
apply update
Pokud programy po vyzkoušení fungují, je možno soubory .c2v a .v2c smazat. Pro případnou další aktualizaci nebudou potřeba.

Komentáře:

Tento článek zatím neobsahuje žádné komentáře.

Přidat komentář

 *
 *
 
 *
 * Opište text z obrázku. Není potřeba rozlišovat velká a malá písmena.

*) Povinné položky jsou označeny hvězdičkou.