zobrazit: všechny | placené | neplacené řadit podle: nejnovější | nejčtenější | nejkomentovanější

Evidenční číslo PENB

Kategorie » téma: Energie » 09 Výstupní data

19.06.2016 09.26 | Zbyněk Svoboda | Komentáře: 0 komentářů | Přečteno: 665x

Otázka:

MPO tento měsíc spustilo nový internetový systém hlášenek průkazů, který nově generuje čísla PENB, která jsme dle zákona povinni v průkazu uvádět. V Energii na to ale chybí kolonka. Nebo se mýlím? Kam číslo zapsat?

Otázka:

Mám v místnosti (zóně) zároveň podlahové vytápění a otopná tělesa, obojí napájené jedním zdrojem. Mám to zadat jako 2 různé zdroje s různými procenty sdílení a distribuce tepla a nebo to lze zadat jako jeden zdroj a spočítat ekvivalentní procenta sdílení a distribuce?

Otázka:

Mám novou verzi programu Energie (2016.1)...vyplním novou funkci "alternativní systémy" a "doporučená opatření" v záložkách, ale při vygenerování PENB mám vyplněné údaje pouze pro oblast alternativních systémů. Nevím co dělám špatně, můžete mi poradit?

Otázka:

Bylo by možné přidat do výpočtu Energie bilanci oken, aby u každého okna vyhodnotilo, zda budou mít pro objekt přínos a jak velký nebo naopak ztrátu. Ideálně vyjádřeno v kwh?

Pro návrh a optimalizaci pasivních domů by to byla dobrá pomůcka.

Otázka:

Pokud zadávám ve formuláři Podlahy a suterén částečně vytápěný suterén, zadávám tam plochu podlahy vytápěného a nevytápěného suterénu. Plochy se musejí zadat již skutečné, nebo si program sám odečte plochu vytápěné suteréru od nevytápěného?

< Stránka 1 2 3 4 5 6 .. 153 >

Související weby:

www.kdata.cz - CAD software

www.kcad.cz - Stavební fyzika

www.datasystem.cz - Primární data

Stavební fyzika » Aktuality

24.05.2016 12.14 » Energie 2016.1

Zde je k dispozici aktualizovaná instalace Energie 2016.1 ke stažení (pro uživatele s již zakoupenou licencí Energie 2016 bezplatně). Novinky jsou podrobněji popsány v příspěvku na blogu.

11.05.2016 15.44 » Energie 2016

Na stránkách kcad.cz byla umístěna nová, aktualizovaná instalace Energie 2016.