Pozvánka na seminář 27.2.2020

Kategorie » téma: AutoCAD | AutoCAD Civil 3D | Další programy

18.02.2020 09.22 | Gabriela Ovesná | Komentáře: 0 komentářů | Přečteno: 5904x

Chcete se naučit úspěšně využívat výsledky leteckého snímkování nebo laserového skenování a nevíte jako projektant, jak na to? Nebo nevíte, jaký software si pro práci s mračny bodů vybrat? Právě pro Vás jsme připravili seminář na téma: „Využití výsledků leteckého snímkování s využitím dronů a laserového skenování v praxi projektanta“. Seminář se uskuteční dne 27.2.2020 od 9:00 - 12:30 hod v Teplicích, Dr. Vrbenského 2874/1.v budově Lesy České republiky.

Na tomto semináři budeme prezentovat naše poznatky a zkušenosti z naší dlouholeté praxe. Hlavním tématem semináře bude na praktických příkladech prezentovat možnosti efektivního využití získaných mračen bodů při práci projektanta v CAD systémech. Praktické ukázky budou probíhat s využitím SW Carlson Point Cloud (modul může pracovat i jako nadstavba programových systémů AutoCAD, AutoCAD Map 3D, AutoCAD Civil 3D.) od společnosti Carlson Software, Inc., kterým jsme prémiovým dealerem pro Českou republiku.

Můžete se tedy těšit na praktické předvedení ukázek z projektů, kde mračna bodů hrála významnou roli, jako je například vytvoření prostorového modelu průmyslového areálu, vytvoření 3D modelu technologie (potrubí, objekty v závodu), BIM model kancelářské budovy, 3D model kamenolomu a s tím spojené vytvoření základní mapy lomu, výpočty objemů a na závěr bude předvedena ukázka vytvoření 3D modelů podzemních prostorů.

Registraci spolu s informacemi a programem o pořádaném semináři naleznete zde.

001
001
002
002

 

Komentáře:

Tento článek zatím neobsahuje žádné komentáře.

Přidat komentář

 *
 *
 
 *
 * Opište text z obrázku. Není potřeba rozlišovat velká a malá písmena.

*) Povinné položky jsou označeny hvězdičkou.