řadit podle: nejnovější | nejčtenější | nejkomentovanější

Programový systém Carlson nabízí speciální entitu pro vytváření podzemních prostorů SOLID, která umožňuje tyto prostory vytvořit jako objemová tělesa. Na připojených obrázcích jsou zobrazeny výstupy z projektu našeho zákazníka, kdy z  mračen bodů vytvořených laserovým skenováním byly vytvořeny prostorové modely archeologického podzemního objektu.

Práce s bodovými mračny při projektování v prostředí CAD systémů se stala již běžnou věcí. Společnost KDATA Vám nabízí software Carlson Point Cloud Basic jako nadstavbu programového systému AutoCAD Civil 3D. Uživatel tohoto řešení má k dispozici v prostředí svého AutoCAD CIVIL 3D tyto funkce pro práci s mračny bodů :  

V uplynulých dnech jsem několikrát narazil na dotaz od našich zákazníků na téma: mám naskenovaný výkres do souboru tif nebo ve formátu pdf. Je možné v softwaru od Carlsonu s těmito podklady pracovat? Protože si myslím, že příprava dat pro projektování je také důležitá věc, přidám v následujících řádcích na toto téma pár informací.

Carlson Geology má jednu půvabnou funkci. Jedná se o editor rastrových modelů, který umožňuje pomocí tzv. maker dělat s geologickým modelem doslova kouzla.

Carlson Geology - Blokový model v AutoCADu

Kategorie » téma: AutoCAD | AutoCAD Civil 3D

08.09.2011 16.16 | Marcel Brejcha | Komentáře: 0 komentářů | Přečteno: 9068x

Modul Carlson Geology nabízí také vytvoření tzv. Blokového modelu ložiska, který velmi názorně popisuje poměry, které jsou v něm obsaženy z kvalitativního i kvantitativního hlediska.

< Stránka 1 2 3 4 5 6 .. 6 >

Související weby:

www.kdata.cz - CAD software

www.kcad.cz - Stavební fyzika

www.datasystem.cz - Primární data

CAD Software » Aktuality

15.11.2017 09.44 » Seminář: Využití mračen bodů v prostředí software Autodesk

Dne 28.11. 2017 se na Václaském náměstí v Praze koná Seminář: Využití mračen bodů v prostředí software Autodesk. Více informací a přihlášky zde.

09.01.2014 11.24 » Školení v roce 2014

Prohlédněte si nabídku našich aktuálně vypsaných školení zde:

http://www.kdata.cz/index.php?stranka=skoleni-a-seminare

V případě dotazů se neváhejte na nás obrátit prostřednictvím elektronické pošty či telefonu. Organizuje: Filip Slezáček, slezacek@kdata.cz, +420 725 784 967